Sprzęt kuchenny

( ilość produktów: 54 )

O tym, jak ważne jest zdrowe odżywianie, nie trzeba nikogo przekonywać. Mając na względzie rosnącą świadomość konsumentów dotyczącą spożywania produktów pełnowartościowych, oferujemy blendery kielichowe marki Blendtec, które pomogą przygotować sycące smoothie, pożywne i kremowe zupy czy zdrowe desery. A może chcesz sporządzić smaczny i orzeźwiający sok? Wówczas niezbędna okaże się wyciskarka, która także znajduje się w asortymencie naszego sklepu. Proponujemy wyciskarki znanej firmy Kuvings – łatwe w czyszczeniu i obsłudze oraz wykonane z wytrzymałych i wolnych od bisfenoli materiałów.

W ofercie również wysokiej jakości prasa do oleju, o dużym i pojemnym otworze wlotowym pozwalającym na wsypanie dużej ilości nasion i orzechów – bez konieczności ciągłego ich uzupełniania. Proces wytwarzania odbywa się na zimno, co znaczy, że w przeciwieństwie do olejów wytłaczanych w wysokiej temperaturze, te wykonane przy pomocy naszych pras do oleju, zachowują wszystkie walory odżywcze.

Kompletując asortyment naszego sklepu, nie zapomnieliśmy o potrzebach najmłodszych. Z myślą o nich oferujemy ekspresy do mleka marki Beaba oraz wielofunkcyjne narzędzia do gotowania na parze i miksowania firmy Babycook.

    pixel