Zdrowie

( ilość produktów: 24 )

Co powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego domu? Jednym z elementów jest oczywiście waga łazienkowa. W naszym sklepie oferujemy profesjonalne urządzenia diagnostyczne marki Yunmai, które nie tylko umożliwiają bieżącą kontrolę masy ciała, ale również pozwalają określić poziom masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody, białka oraz masy kości. Na podstawie uzyskanych wyników wskazują wiek biologiczny osoby ważącej się.

Produkty dla osób dbających o zdrowie

W naszym sklepie dostępne są również szczoteczki soniczne Seysso – dla jeszcze lepszego czyszczenia i wybielania zębów. Docierają do nawet trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu efektywnie zwalczają osad nazębny i przywracają zębom naturalną biel. A dla jeszcze lepszej higieny jamy ustnej, polecamy irygatory do zębów. Idealne dla osób o wrażliwych dziąsłach z tendencją do krwawienia, z protezami, koronami, aparatami czy z ciasnym uzębieniem.

W naszej ofercie można znaleźć również wielofunkcyjne i bezpieczne hulajnogi Scoot and ride.

To nie koniec. Z myślą o najbardziej wymagających klientach, wzbogaciliśmy ofertę naszego sklepu w generatory ozonu. Uzupełnieniem oferty są książki o diecie z komentarzami lekarzy dokumentujących skuteczność ich stosowania. Zapraszamy do zakupów!

    pixel