Wagi łazienkowe profesjonalne elektroniczne

( ilość produktów: 2 )

Waga łazienkowa na miarę XXI wieku

W kontroli masy ciała pomogą Ci inteligentne wagi łazienkowe. Prezentowany sprzęt wystarczy sparować z dedykowaną aplikacją mobilną. Urządzenia zostały wyposażone w wiele funkcji pomiarowych i analitycznych, co będzie doskonałą opcją dla każdego, kto jest na diecie lub trenuje i chce na bieżąco kontrolować swoje postępy. Profesjonalna waga diagnostyczna umożliwi bieżące kontrolowanie masy ciała, określi aktualny wskaźnik BMI, zmierzy poziom masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody, białka czy ogólnej masy kości, określi wskaźnik BMR i wiek biologiczny ważącej się osoby.

Inteligentne wagi łazienkowe z aplikacją

Oczywiście na prawidłowość wykonywanych pomiarów i przedstawianych analiz wpływają informacje bazowe, które wprowadzimy do aplikacji. Jeśli chcemy, by waga łazienkowa działała optymalnie, do aplikacji wprowadzamy dane prawdziwe i na bieżąco je aktualizujemy. Inteligentne wagi łazienkowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnego sprzętu, ciekawy gadżet dla miłośnika nowoczesnych technologii, osoby uprawiającej sport lub będącej na diecie. Skorzystaj z oferty sklepu Zdroweimarkowe i zamów jedną z wag.

Dobra waga łazienkowa to urządzenie, które pojawia się w wielu domach oraz oczywiście w profesjonalnych gabinetach na przykład dietetyków, fizjoterapeutów, trenerów personalnych. Poza wskazaniem masy ciała wiele urządzeń będzie również informować o poziomie tłuszczu oraz wody w organizmie oraz pomoże określić właściwe proporcje. Dokładna waga łazienkowa, jaką oferujemy na zdroweimarkowe.pl, jest również niezastąpionym sprzętem przy monitorowaniu postępów niezależnie od tego, czy chodzi o utratę masy ciała, czy też jej zwiększenie lub redukcję tłuszczu. To urządzenie dla tych wszystkich, którzy chcą żyć zdrowiej i zwracają uwagę na to, co i jak jedzą, w jaki sposób trenują i jak żyją. Z drugiej strony waga łazienkowa elektroniczna świetnie wygląda i doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych wnętrz, a jej rozbudowane funkcje, które można obsługiwać na przykład za pomocą aplikacji, sprawiają, że rewelacyjnie odpowiada na styl życia młodszych i nieco starszych.

Waga elektroniczna łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej

Najczęściej elektroniczna waga łazienkowa pojawia się w domach w celu monitorowania masy ciała. Dla wielu osób nadprogramowe kilogramy są właśnie motywacją do tego, by zmienić nawyki żywieniowe czy też wprowadzić systematyczne treningi. Waga łazienkowa z pomiarem tkanki tłuszczowej z pewnością jest dużą konkurencją dla klasycznych mechanicznych modeli. Ma tę przewagę, że jest dokładniejsza, a szereg różnych funkcji pozwala zdobyć ważne informacje. Tym samym relatywnie niewielkie urządzenie sprawia, że można się dowiedzieć dużo o swoim stanie zdrowia i kondycji organizmu. Dlatego właśnie waga łazienkowa analityczna to obecnie najpopularniejszy dodatek, który może nawet wyliczać dzienne zapotrzebowania na kalorie, a tym samym wpływać na tryb życia. Tego rodzaju urządzenia świetnie sprawdzają się więc u osób, które muszą kontrolować poziom tkanki tłuszczowej oraz dbać o odpowiednie nawodnienie. To niezbędnik tych, którzy są na specjalnych dietach, sportowców, dbających o zdrową i atrakcyjną sylwetkę. Waga łazienkowa dokładna działa niczym skaner, który analizuje organizm pod kątem różnych parametrów. Warto wybierać modele wykonane z wytrzymałego szkła hartowanego, choć popularnością cieszą się też te ze stali, drewna czy tworzyw sztucznych. Zobacz, która z propozycji będzie najlepsza dla ciebie.

      pixel