Szybkie raty 0%
Wybrane produkty możesz u nas kupić, korzystając z nieoprocentowanych rat w banku Santander lub BNP Paribas. Bez ukrytych kosztów i dodatkowych opłat . Wniosek wypełnisz samodzielnie online bez wizyty w banku i podpisywania umów przy kurierze.
1
Wybierz raty 0%
Na stronie zamówienia wybierz formę płatności "Raty 0%" i jeden z dostępnych banków: BNP Paribas lub Santander.
2
Złóż zamówienie
Wypełnij wszystkie pola i złóż zamówienie. Zostaniesz przekierowany na stronę banku
3
Wypełnij formularz ratalny
Na stronie banku uzupełnij wszystkie wymagane dane i oczekuj na decyzję kredytową.
4
Oczekuj kuriera z przesyłką
Po uruchomieniu kredytu niezwłocznie wyślemy Twoje zamówienie. Paczka powinna trafić do Ciebie w następnym dniu roboczym.
Najczęściej zadawane pytania:
Mam problem z połączeniem ze stroną banku. Co zrobić?

Przede wszystkim zalecamy wypełnianie wniosku kredytowego na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Urządzenia mobilne mogą mieć problem ze stabilnym połączeniem internetowym.
Jeśli pomimo to masz problem techniczny możesz ponowić wniosek. Otwórz maila z potwierdzeniem zamówienia i kliknij w nim przycisk SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA. Dzięki temu wrócisz na ekran płatności i będziesz mógł ponownie przejść na stronę banku.
Jeżeli nadal będziesz miał problem napisz do nas na kontakt@zdroweimarkowe.pl lub zadzwoń: 798 741 815.Czy muszę mieć konto w konkretnym banku?

Nie. Wybierając raty BNP Paribas lub Santander możesz mieć konto w dowolnym innym banku. Nie wpłynie to negatywnie na możliwość wypełnienia wniosku ani pozytywną decyzję kredytową.Czy potrzebuję zaświadczeń lub innych dokumentów?

Nie, do wypełnienia wniosku potrzebny jest tylko dowód osobisty i podstawowe informacje o źródle dochodu. Np. przy umowie o pracę są to dane pracodawcy a przy emeryturze lub rencie numer świadczenia.Ile trwa oczekiwanie na decyzję?

Wstępna decyzja jest wydawana jeszcze tego samego dnia. Po niej musisz jeszcze wykonać przelew na 1zł na konto banku w celu potwierdzenia Twojej tożsamości. Wielu naszych klientów przechodzi cały proces w jeden dzień.

pixel