Filtry do wody i butelki filtrujące

( ilość produktów: 6 )

Filtry do wody pitnej: dzbanki i butelki

Wygodne, ekonomiczne i ekologiczne – takie właśnie są butelki i dzbanki z filtrem, jakie w swojej ofercie posiada nasz sklep. Istota ich działania jest bardzo prosta. Znajdujące się w nich filtry do wody (jonizująco-mineralizujące) usuwają wszelkie drobne zanieczyszczenia mechaniczne i osady, a także bakterie i mikroorganizmy, które mogłyby stać się przyczyną chorób czy uciążliwych dolegliwości. Ponadto, redukują zawartość chloru i nieprzyjemny zapach. Tak przefiltrowana woda jest nie tylko smaczna, ale przede wszystkim zdrowa, ponieważ obfituje w duże ilości cennych dla zdrowia minerałów, jak magnez, wapń czy sód.

Filtry do wody I-Water, w przeciwieństwie do filtrów z opiłkami, zawierają kulki mineralne, przez co wyróżniają się większą trwałością i żywotnością.

W naszym sklepie dostępne są butelki z filtrem – o różnej pojemności. Wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tritanu stanowią bezpieczną alternatywę dla powszechnie stosowanego plastiku. Proponujemy niewielkie butelki o pojemności 380 ml i 600 ml – idealne do szkoły czy rodzinne wycieczki oraz dzbanki o pojemności 1400 ml, w których jednorazowo można przygotować większą ilość wody – na herbatę czy do zupy. Wybierz model najlepiej pasujący do Twoich oczekiwań i ciesz się zdrową i smaczną wodą – przez cały rok!

    pixel