Informacje o sklepie

Witamy na stronie www.zdroweimarkowe.pl! Za jej pośrednictwem nasza firma, zarejestrowana pod nazwą Domowe Sanatorium Zimnoch sp. j prowadzi ogólnopolską sprzedaż produktów promujących aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.

Sklep internetowy działający pod adresem www.zdroweimarkowe.pl prowadzony jest przez Domowe Sanatorium Zimnoch, Sp.j z siedzibą w Wasilkowie przy ul. Białostockiej 50, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000259567, NIP 542-299-19-03, REGON 200092438.

Oferujemy tylko towary najwyższej jakości, spełniające światowe standardy w dziedzinie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Domowe Sanatorium Zimnoch powstało z pasji do zdrowego stylu życia i miłości do nowych technologii. Na naszej stronie znajdziesz nowoczesne produkty, designerskie kształty i sprawdzone formuły pomocne w dbaniu o zdrową codzienność. Istniejemy na rynku od 2006 roku i stale selekcjonujemy dla Was najlepsze rozwiązania w dziedzinie fitnessu, aktywnego wypoczynku, zdrowego odżywiania i dietetyki.

Stawiamy na przemyślane i świadome zakupy. Zależy nam, abyś był usatysfakcjonowany podjętymi decyzjami i zamówionym towarem. Dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty i produktów znalezionych na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy dokładnych wyjaśnień i zarazimy pasją do zdrowego stylu życia.

Życzymy udanych zakupów i zadowolenia z nabytych u nas rewelacyjnych produktów. Razem dbajmy o zdrowie.
pixel