Wyciskarka wolnooobrotowa – funkcjonalna i estetyczne wyposażenie w Twojej kuchni

2021-05-17
Wyciskarka wolnooobrotowa – funkcjonalna i estetyczne wyposażenie w Twojej kuchni

Linia wyciskarek Kuvings to moc i potencjał zamknięte w ciekawych obudowach. Ich wygląd, detale oraz materiały użyte w procesie tworzenia sprawiają, że każdy model jest efektowny, a jednocześnie funkcjonalny. Planując zakup sprzętów do wyposażenia kuchni lub uzupełniając dotychczasowe AGD, bez trudu wybierzesz wyciskarkę, która wpisze się styl wnętrza i będzie do niego pasować.

Atuty wyciskarki Kuvings, czyli projekt na miarę czasów

Praca w kuchni wymaga zachowania zasad bezpieczeństwa i czystości, dlatego ważne, aby każda czynność z użyciem poszczególnych sprzętów była odpowiednio wykonywana. Zasady te dotyczą także wyciskania soków, natomiast z Kuvingsem wszystkie działania są banalnie proste. To urządzenie sprawi, że ograniczysz do minimum wszelkie niezbyt lubiane czynności, a zaoszczędzony czas spędzisz tak, jak chcesz.

Spośród zalet wyciskarek mogą przekonać Cię zwłaszcza takie, które sprawią, że Twoja kuchnia faktycznie stanie się bardziej funkcjonalna, łatwiej zachowasz w niej ład. Wizualne aspekty wszystkich urządzeń marki Kuvings to:

  • stylowa obudowa – prosta i stonowana, czyli zgodna ze współczesnymi trendami dotyczącymi sprzętów kuchennych. Łagodne linie oraz dopasowane elementy sprawiają, że wpisuje się w każdą aranżację wnętrza, od minimalistyczną po bogatą w detale;
  • ciekawe wersje kolorystyczne – podstawa może być biała, srebrna lub bordowa. Wyraziste klasyczne kolory prezentują się ciekawie. W zależności od kolorystyki ścian lub mebli, wyciskarka będzie się wyróżniać lub odpowiednio komponować z tłem;
  • optymalna wielkość – budowa pionowa sprawia, że urządzenie nie zajmuje wiele miejsca na blacie, a zintegrowane części również dają dodatkową przestrzeń. Nieco więcej miejsca potrzeba jedynie podczas wyciskania, gdy należy podstawić pojemnik na sok oraz osobny na pulpę;
  • stabilność – niewielkie gabaryty są równoważone przez odpowiedni ciężar urządzenia, który sprawia, że wyciskarka także podczas pracy stoi stabilnie. Urządzenie jest pionowe, dlatego odpowiednia waga jest również niezbędna, ponieważ na blacie znajduje się mniejsza powierzchnia niż w przypadku wyciskarek poziomych.

W zależności od Twoich upodobań oraz projektu kuchni, część sprzętów znajdzie się w szafkach, natomiast niektóre zostaną wyeksponowane dla blacie lub wyspie. Standardem jest widok ekspresu do kawy, czasami także krajalnicy, a teraz sprzętem godnym wyeksponowania będzie również wyciskarka.

Wyciskarka Kuvings B6000

Zorganizuj swój dzień wygodnie z wyciskarką do soków

Im częściej będziesz mieć swoje urządzenie pod ręką, tym szybciej przyzwyczaisz się do codziennego przygotowywania zdrowych soków. Z Kuvings całość przebiega niezwykle szybko. Wrzucasz owoce, warzywa i ewentualne dodatki do otworu wsadowego, a maszyna wykona resztę za Ciebie, przygotowując świeży i smaczny sok. To znaczna oszczędność czasu oraz Twojej energii.

Estetyczny wygląd jest również cechą, która przekłada się na proste utrzymanie wyciskarki w czystości. Zarówno jej wnętrze, jak i obudowa nie wymagają specjalnego mycia. Wystarczy woda oraz dołączona szczoteczka do oczyszczenia elementów wewnętrznych, a obudowę myć można również samą wodą. Urządzenie będzie zatem czyste w kilka chwil.

Wybierz Kuvings, postaw na design oraz funkcjonalność

Ładne i przyjemne w dotyku urządzenia o nowoczesnym designie to ukłon w stronę współczesnych trendów. Dopełnieniem jest funkcjonalność oraz cicha i bezpieczna praca. W przypadku wyciskarek Kuvings otrzymujesz to wszystko w jednym urządzeniu, które każdego dnia pomoże Ci przygotować smaczne i pożywne soki. Niech więc i w Twojej kuchni zagości profesjonalny pomocnik.

pixel