Wyciskarka do soków — zafunduj zdrowie na świąteczny prezent!

2022-11-07
Wyciskarka do soków — zafunduj zdrowie na świąteczny prezent!

Obdarowywanie najbliższych w czasie świąt to tradycja. Nie lada wyzwanie, aby nasze prezenty trafiły w gusty najbliższych osób, a przy tym niosły ze sobą jakąś wartość. Niektórzy wolą prezenty świąteczne bardziej użytkowe, inni zaś preferują drobne upominki na pamiątkę, czy możliwość wykorzystania prezentu w formie aktywności. Chcąc podejść do prezentów bardziej funkcjonalnie, warto wziąć pod uwagę sprzęty domowe. Wyciskarka wolnoobrotowa na prezent to doskonała inwestycja, która posłuży przez lata!

Prezent na święta — wyciskarka wolnoobrotowa hybrydowa

Hybrydowa wyciskarka wolnoobrotowa to nie tylko użyteczny i wygodny dodatek do kuchni, ale urządzenie, które znacznie urozmaici i ułatwi codzienne odżywianie. Dlatego też jest to doskonały pomysł na prezent pod choinkę. Skierowany może być jednakowo do mamy wielu pociech, starszych osób, jak i młodych fit freaków. Najnowszy model hybrydowej wyciskarki Kuvings Revo830 to wszechstronny sprzęt, wyposażony aż 3 sita. W związku, z czym możesz w nim przygotować, nie tylko standardowe soki, ale także gęste smoothie z miąższem, czy zimne, owocowe sorbety. Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej Kuvings Revo830 Twoje soki wyciskane ze świeżych owoców, na zimno, zachowają wszystkie mikro i makro składniki, niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania układu odpornościowego. Taki prezent na gwiazdkę to jak podarowanie komuś zdrowia!

Jaką wyciskarkę wybrać na świąteczny prezent?

Stając przed wyborem wyciskarki wolnoobrotowej, powinieneś uwzględnić preferencje żywieniowe osoby, dla której taki prezent masz zamiar kupić. Rynek oferuje wiele modeli wyciskarek, równie poziomych, pionowych, z licznymi dodatkowymi akcesoriami.

Wyciskarki pionowe najlepiej sprawdzą się do przerabiania dużych owoców oraz twardych warzyw, ale np. przed wyciskaniem składników włóknistych należy w pierwszej kolejności dokładnie pokroić łodygi, aby nie zapychały one urządzenia. Z kolei wyciskarki poziome znacznie lepiej radzą sobie przy obróbce włókien, natomiast mniej efektywnie działają przy produkcji tradycyjnych soków z twardszych warzyw i owoców. A co, jeśli połączyć by tak wszystkie te opcje? Hybrydowa wyciskarka Kuvings Revo830 łączy w sobie zalety wyciskarek pionowych i poziomych. Dotychczas dla miłośników tradycyjnych soków polecano wyciskarki pionowe, natomiast przedstawiciele wegańskiego stylu odżywiania opowiadali się zdecydowanie za tymi drugimi. Jeżeli korzystałeś kiedyś ze zwykłej sokowirówki, czy blendera kielichowego, to zapewne wiesz, że otrzymane soki często są pełne małych drobinek. Bywa to problematyczne, dlatego wyciskarka Kuvings Revo830 została tak wyposażona, aby zagwarantować aksamitnie gładkie napoje, które się nie rozwarstwiają.

Wyciskarka Kuvings Revo830

Dla kogo wyciskarka do soków pod choinkę?

Wyciskarka do soków to uniwersalny i funkcjonalny prezent dla osób w każdym wieku. Nie tylko dla tych, co lubią spędzać czas w kuchni i eksperymentować, ale także jest genialnym rozwiązaniem dla osób, które chcą w szybki sposób i bez zbędnego bałaganu, przygotować odżywczy sok, koktajl śniadaniowy czy smoothie na wynos. Takie urządzenie będzie doskonałe dla małych dzieci, których żywienie ograniczone jest do płynnych konsystencji, jak i dla seniorów, którzy mają problemy z apetytem, czy dostarczeniem odpowiedniej ilości składników odżywczych. Sportowe fit freaki będą zachwycone takim podarunkiem na święta, ponieważ dzięki wyciskarce wolnoobrotowej w szybki sposób przygotują proteinowy shake, czy soki, które zapewnią im dawkę energii na trening. Poza tym, kto nie byłby zadowolony z takiego świątecznego podarunku dla zdrowia?

Dlaczego wyciskarka wolnoobrotowa to dobry pomysł na świąteczny podarunek?

Obdarowywanie bliskich osób w czasie świąt to piękna tradycja. Dlatego, aby zaoszczędzić sobie presji i problemów, w związku z tym, jaki prezent będzie najlepszy, a zarazem przydatny, wybierz zdrowe rozwiązanie! Jeżeli chcecie polepszyć nawyki żywieniowe, swoje lub swoich bliskich, wyciskarka do warzyw i owoców, będzie idealnym kompanem, który pomoże Wam rozpocząć tę przygodę ze zdrowym stylem życia. Jeżeli w rodzinie masz małe dzieci, to taki podarunek dla rodziców, będzie sprytnym rozwiązaniem w drodze do przemycenia swoim pociechom więcej warzyw, zieleniny lub owoców.

Decydując się na taki prezent, to także ruch w stronę ekologii, ponieważ zgodnie z ruchami, takimi jak „zero waste” czy „less waste”, takie urządzenie pozwoli nam na ciekawe wykorzystanie wszystkich produktów i resztek z naszej kuchni. Dla osób chcących podejść bardziej alternatywnie, a zarazem ekologiczne i ekonomiczne do gwiazdkowych prezentów, polecamy jeden porządny prezent, który posłuży lata.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2022
pixel