Wybieramy grill ogrodowy: na co zwrócić uwagę?

2020-06-25
Wybieramy grill ogrodowy: na co zwrócić uwagę?
Sezon grillowy w naszym kraju rozpoczyna się wraz z początkiem maja, zaczynając od majówki, czyli pierwszego dłuższego weekendu w roku. Sprzyjająca pogoda na zewnątrz to zachęta na spędzenie tego czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Uświetnić ten czas można korzystając z nowoczesnego grilla, który pozwoli na przygotowanie nie tylko mięs, ale i pysznych pieczonych warzyw. Sprawdź nasz przepis na komfortowe grillowanie!

Grill ogrodowy - postaw na mobilność

Grillować można wszędzie. Niewątpliwie cechą, którą poszukują wszyscy miłośnicy grillowania jest mobilność i elastyczność. Przenośne grille ogrodowe jeśli mają możliwość złożenia i przechowania w torbach są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie grillowanie poza domem. Grillowanie powinno być przyjemnością, dlatego producenci stawiają na rozwiązania pozwalające ograniczyć czas niezbędny do przygotowania potraw, a także późniejszy proces czyszczenia grilla. Grille ogrodowe LotusGrill cechują się unikalną konstrukcją oraz kompaktowym rozmiarem. Niewielki rozmiar to możliwość umieszczenia grilla na tarasie, bądź też balkonie. Oryginalne grille LotusGrill bez dymu nadają się doskonale dla rodzin z dziećmi. W parę chwil można zainstalować grill nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Grill ogrodowy LotusGrill

Grillowanie bez dymu - czy to możliwe

Zapach pieczonego na grillu mięsa należy do bardzo przyjemnych. Nierzadko jednak przy rozpalaniu grilla, a zwłaszcza po umieszczeniu potraw na ruszcie spotkać się można z dużą ilością dymu, który już nie jest tak komfortowy. Grill ogrodowy LotusGrill rozwiązuje doskonale problem generowania sporej ilości niepotrzebnego dymu. Zastosowana technologia wewnątrz urządzenia oddzielająca rozpalony węgiel od tłuszczu wydobywającego się z mięsa gwarantuje eliminację dymu! To niespotykane w produktach konkurencji rozwiązanie, które zaskoczy wszystkich uczestników imprezy! W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są zarówno grille przeznaczone dla 4 osób, jak i większe, umożliwiające przygotowanie posiłków podczas dużej imprezy.

Czas spędzony na świeżym powietrzu kojarzy powinien być z rozrywką i komfortem. Wybierając kompaktowe grille ogrodowe można w parę chwil rozpocząć przygotowanie ulubionych dań, a sprzątanie całej konstrukcji jest niczym innym jak przyjemnością. Najlepszej jakości grille przeznaczone do ogrodu, na taras, bądź w przypadku osób mieszkających w bloku - na balkon, to niezbędny letni asortyment, który zagwarantuje świetnie spędzony czas w gronie najbliższych.
Polecane
pixel