Slow life – wyciśnij z życia jak najwięcej

2021-02-09
Slow life – wyciśnij z życia jak najwięcej

Jak zadbać o siebie nie wychodząc z domu? Możliwości jest wiele, ale wystarczy jedna – prosta i dająca od razu efekt. Napij się własnoręcznie wyrabianego soku. Skorzysta na tym Twoje zdrowie i samopoczucie. To jednak czy kupisz go w pobliskim sklepie, czy zainwestujesz w wyciskarkę do soków to już Twój świadomy wybór między jakością a ilością. Idea slow life daje kilka podpowiedzi, jak prowadzić zdrowy tryb życia. Jaki to ma związek z piciem soku domowej roboty? Odpręż się i poczytaj o zaletach samodzielności w sprawie przygotowywania produktów spożywczych.

Sztuka wyboru, czyli kilka słów o slow life 

„Wolne życie” można rozumieć na dwa sposoby. Kierujemy się w życiu wolnością, co sprawia, że nie płynie ono za szybko. Albo zwalniamy, by mieć miejsce na wolne wybory. Filozofia slow life proponuje życie tu i teraz, z dbałością o to, by było ono pełne i zdrowe.

Odpowiedź na pytanie jak się to łączy z tematem wyciskarek do soku jest prosta – sam decydujesz w co warto inwestować. Idea dbania o to, co jesz i pijesz, czy masz kontrolę nad tym co trafia do Twojego organizmu powinna być Ci bliska. O zdrowotnych właściwościach soków nie trzeba nikogo przekonywać, ale sok sokowi nie równy. Tu właśnie jest miejsce na Twój wybór. Zwolnisz i zastanowisz się nad jakością soku, czy pośpieszysz się i pojedziesz do sklepu po gotowy?

Która wyciskarka do soków firmy Kuvings pasuje do Twojego stylu życia? 

Jeśli podoba Ci się pomysł wprowadzenia elementów slow life do swojego życia, warto pomyśleć w jaki produkt zainwestować. Najlepiej ten należący do firmy, która rozumie Twoje potrzeby, a jej produkty dają gwarancję jakości, pomagają one zaoszczędzić czas i pieniądze. Po prostu wrzucasz do ich wyciskarki cały owoc i po chwili masz pyszny sok. A dzięki dostępnym akcesoriom możesz też mieć domowe sorbety, lody i inne owocowe desery. Ponadto wybierzesz też wielkość o kolor swojego urządzenia. Nawet w designie nie ma miejsca na przypadkowe wybory – więc biel, srebro czy bordo?

Wyciskarka do soków jako wieloletni towarzysz kuchennych przygód 

Wyciskarki Kuvings mają przewagę nad sokowirówkami i innymi wyciskarkami w kilku punktach:

  • zwykłe sokowirówki tną owoc, tracąc wiele ze zdrowotnych właściwości soku,
  • produkt Kuvings zgniata owoc i pomaga wydobyć jego esencję,
  • firma NUE Electronics z Korei Południowej twórca serii Kuvings jako pierwsza wprowadziła urządzenie do którego można włożyć cały owoc,
  • wyciskarki tej firmy, pozwalają uzyskać, do dziesięciokrotnie więcej soku wysokiej jakości niż sokowirówki, 
  • Kuvings daje 10 letnią gwarancję na swoje produkty,
  • produkty tej firmy wyróżniono Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2014 oraz Srebrnym Laurem 2015.

Idea tej firmy to umożliwienie otrzymywania wysokiej jakości soków w jak najprostszy sposób. Bo chodzi o to, by cieszyć się życiem, pysznym sokiem i dobrym zdrowiem. Na pytanie o dobry sposób na dobre zdrowie, specjaliści Kuvings dają odpowiedź w postaci swojego produktu.

Skarb Twojej kuchni 

Nie da się od razu przeprowadzić rewolucji w Twoim życiu albo kuchni. Coś małego, jak na przykład picie soku domowej roboty, to kamyk, który może poruszyć lawinę pozytywnych zmian. Po pierwsze dbasz o zdrowie, po drugie o jakość, po trzecie ograniczasz częściowo konsumpcję i masz więcej czasu na to co naprawdę ważne. Skarbem w Twojej kuchni jesteś Ty. Nie pozwolisz chyba, by się marnował? Samodzielność w tworzeniu soków to pierwszy krok do świadomego komponowania zdrowej diety. A stąd już blisko do małych rewolucji w innych sferach życia. Korzystanie z produktów Kuvings może być pierwszym wyborem podporządkowanym idei slow life. Kupujesz towar dobrej jakości i czerpiesz siłę z picia świeżych soków. Proste, prawda?

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021
pixel