Naturalne i zdrowe soki wyciskane – bez pasteryzacji, bez konserwantów

2021-01-14
Naturalne i zdrowe soki wyciskane – bez pasteryzacji, bez konserwantów

Gwarancją wysokiej jakości soku oraz obecności substancji odżywczych jest odpowiedni proces przygotowania i przetworzenia owoców, warzyw, czy ziół. Spośród wielu dostępnych metod na wysokości zadania stoją wyciskarki, ponieważ mechanizm ich działania sprawia, że możesz uzyskać to, co najlepsze szybko, prosto, bez zbędnych dodatków. Moc profesjonalnych urządzeń jest imponująca i pozwala przygotować soki dla całej rodziny.

Postaw na wyciskarki do soków, ciesz się naturą 

Bogaty wybór soków i napojów na sklepowych półkach świadczy o preferencjach klientów, natomiast część tych produktów zawiera niezdrowe substancje, które utrudniają organizmowi przyswajanie składników odżywczych. Również poszczególne etapy produkcji sprawiają, że to, co trafia na stoły, niewiele ma wspólnego z prawdziwym zdrowym sokiem.

Co zatem różni świeży sok z wyciskarki od innych, które dotychczas lądowały w Twoim koszyku?

Spośród wielu kontrastów warto wymienić kilka najważniejszych:

  • świeżość – bez procesu pasteryzacji, który niszczy witaminy termolabilne, zwłaszcza witaminę C, możesz każdego dnia mieć świeże soki i koktajle w optymalnej temperaturze. Proces wyciskania nie powoduje nadmiernego nagrzewania się wyciskarki, dlatego całość przebiega w optymalnych warunkach,
  • walory prozdrowotne – bez konserwantów, które odpowiedzialne są za przedłużoną przydatność do spożycia. Świeżo wyciśnięty sok możesz przechowywać w lodówce do 72 godzin, a gdy się skończy, wycisnąć kolejną porcję. Sztuczne dodatki są całkowicie zbędne, wyciskane produkty same w sobie mają wszystko, co potrzebne,
  • wartości odżywcze – bez filtrowania, oddzielającego cenne składniki miąższu. Soki z wyciskarki są niefiltrowane, a dzięki temu bogate w dobroczynny błonnik. Klarowny sok pozbawiony jest cennych substancji, natomiast naturalna mętność uzyskana przy użyciu urządzeń Kuvings to krok w stronę natury,
  • prawdziwą słodycz – cukier oraz sztuczne słodziki również nie są korzystne dla zdrowia, zwłaszcza w nadmiarze. Wyciskając soki samodzielnie masz pewność, że są one wyłącznie z wrzuconych do wyciskarki produktów, a naturalny cukier zawarty w owocach i warzywach skutecznie nada pożądany smak dowolnej mieszance.

Marka Kuvings wychodzi Ci naprzeciw, jeżeli chcesz zmienić lub wzbogacić swój sposób odżywiania, dodając w nim odpowiednią porcję witamin. Łączenie smaków i kolorów jest niezwykle przyjemne, a za sprawą wyciskarki również proste oraz efektywne.

Wyciskarkę Kuvings warto mieć w swoim domu 

Decyzja o całkowitej rezygnacji z kupowanych soków i napojów lub przynajmniej częściowym ich zastąpieniu sokami wyciskanymi będzie znacznie łatwiejsza, gdy wybierzesz wysokiej klasy urządzenie do bezpiecznego przetwarzania. Wyciskarki Kuvings idealnie wpiszą się w Twoje potrzeby, ponieważ otrzymany z użyciem tego sprzętu sok jest aksamitny, a kompozycja smaków zależy wyłącznie od Ciebie.

Brak sztucznych dodatków, konserwantów oraz powstawanie soku bez użycia przemysłowych metod sprawiają, że do wyciskania soków przekonują się zarówno zwolennicy zdrowego odżywiania w dorosłym życiu jak również ci, którzy chcą prawidłowo wzbogacać dietę swoich dzieci. Również w Twojej kuchni warto znaleźć miejsce na niewielkie, eleganckie urządzenie o dużej mocy tworzenia dobrych soków.

Wybierz wyciskarkę Kuvings – na zdrowie! 

Zanim sok lub napój dotrze do sklepu, zostaje zazwyczaj poddawany określonym procesom, pakowany, transportowany, magazynowany. Alternatywne soki jednodniowe to z kolei znacznie wyższe ceny za niewielkie opakowania. Kuvings jest zatem optymalnym rozwiązaniem. Sok już w momencie wyciskania masz w zasięgu ręki i może on zostać spożyty natychmiast po przygotowaniu. Idealne rozwiązanie dla miłośników prostych, nowatorskich urządzeń. Pij zatem soki na zdrowie i dziel się z bliskimi.

pixel