Dbaj o formę z inteligentną wagą łazienkową. Jak to zrobić?

2020-07-16
Dbaj o formę z inteligentną wagą łazienkową. Jak to zrobić?
Czy warto inwestować w inteligentną wagę łazienkową? To pytanie nurtuje wiele osób, które bezskutecznie próbują prowadzić dziennik swoich postępów w odchudzaniu lub nabieraniu masy mięśniowej. Brak widocznych efektów może być bardzo zniechęcający, a konieczność ciągłego zapisywania wyników bywa nużąca. Na szczęście nowoczesne wagi łazienkowe rozwiązują oba problemy za jednym zamachem! Jak inteligentna waga pozwoli Ci zachować lepszą formę?

Dodatkowe funkcje wagi łazienkowej

Zwykła waga łazienkowa jest w stanie wskazać Ci wyłącznie jeden parametr – Twoją wagę. Niewiele osób jednak wie, że waga może się wahać w zależności od pory dnia, ilości spożytych posiłków czy płynów, a nawet (w przypadku kobiet) od cyklu menstruacyjnego. Na to, w jakim stanie jest nasza sylwetka, mają wpływ inne czynniki, których nie jesteśmy w stanie zmierzyć za pomocą tradycyjnej wagi, jaka stoi w większości łazienek. Inteligentna waga łazienkowa pozwala kontrolować każdego dnia aktualny poziom tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, zawartość wody oraz białka w organizmie, a także wskaźniki BMI czy BMR. Co więcej, waga w bezpieczny sposób może określić nawet Twój wiek biologiczny! Wcześniej takie badania można było wykonywać wyłącznie w wyspecjalizowanych gabinetach za opłatą. Z taką wagą łazienkową możesz badać się codziennie.

Zapisuj wyniki w aplikacji mobilnej

Prowadzenie dzienniczka z postępami w odchudzaniu czy nabieraniu masy mięśniowej bywa męczące. Z kolei nie zapisując ich wcale, możemy się błyskawicznie zniechęcić – efekty Twojej pracy nad formą mogą przez dłuższy czas być niewidoczne gołym okiem. Inteligentna waga łazienkowa zapisuje Twoje wyniki każdego dnia w dedykowanej, darmowej aplikacji mobilnej. Mierzenie postępów zajmuje znacznie mniej czasu i jest szalenie wygodne – sparowanie urządzeń zajmuje zaledwie kilka sekund.

Dostęp do danych sprzed kilku miesięcy

Dobra inteligentna waga łazienkowa (my szczególnie polecamy tutaj modele Yunmai Premium oraz Yunmai Mini) utrwala zapisane przez Ciebie w aplikacji dane z wynikami nawet przez kilka miesięcy. Masz więc dzięki temu możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco i analizowania efektów długoterminowo. Nic nie daje takiej satysfakcji jak porównywanie własnej sylwetki po roku ciężkich treningów i diety. Tutaj wszystko jest w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki przez cały czas.

Inteligentna waga łazienkowa

Nie ma na rynku urządzenia, które w tak przystępny i wygodny sposób pozwalałoby Ci na kontrolowanie postępów w dążeniu do perfekcyjnej sylwetki, co inteligentna waga łazienkowa. Wiele funkcji pomiarowych oraz analitycznych na wyciągnięcie ręki dla wszystkich fanów dbania o swoje ciało!
Polecane
pixel