Co warto wiedzieć o hulajnogach Scoot and Ride?

2023-01-25
Co warto wiedzieć o hulajnogach Scoot and Ride?

Hulajnogi zrewolucjonizowały nasze myślenie o miejskim ruchu. Stały się alternatywą spacerów, okazją, by nauczyć dzieci poruszania się na rozmaitych pojazdach i wstępem do roweru. Możliwości jest wiele, a niewielki gadżet rozbudza także wyobraźnię dorosłych i zachęca ich do tego, by przemieszczać się właśnie w ten sposób. Tak jest zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie. Być może to też kwestia mody, ale akurat ta wychodzi nam bardzo dobrze. Wiele osób zastanawia się, kupując Scoot and Ride, od kiedy mogą dziecku zaproponować pierwsze przejażdżki. Zazwyczaj dylematy bardzo szybko się kończą.

Hulajnoga Scoot and Ride – od kiedy będzie odpowiednia?

Z pewnością hulajnoga Scoot and Ride to świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Sam projekt tego pojazdu przykuwa uwagę, a także pozwala dopasować go do potrzeb oraz możliwości malucha lub starszaka. To tak naprawdę jeździk i hulajnoga w jednym, a możliwości zmiany ustawień sprawiają, że przez wiele lat można korzystać z produktu. Przejście z jednego trybu w drugi jest bardzo proste:

Wytwory austriackiej firmy zdobywają rynek, a wielu rodziców wybiera dla swoich dzieci Scoot and Ride. Jaki wiek będzie odpowiedni? Tu projektanci zaskoczyli pozytywnie. Te hulajnogi są przeznaczone dla dzieci od 1 do 12 roku życia. Nic więc dziwnego, że z roku na rok rośnie zainteresowania designerskimi kolorowymi pojazdami, które poza świetnym wyglądem i dostosowaniem do potrzeb są rozwiązaniami zapewniającymi maluchom i starszakom bezpieczeństwo.

Hulajnogi 2w1

W Scoot and Ride zachwycają m.in. kolory. Szczególnie te intensywne pozwalają się wyróżnić w tłumie i stają się okazja do tego, by podkreślać indywidualność. Niewątpliwie jednak sama marka zyskała rozpoznawalność swoim flagowym produktem. Jako pierwsza zaprojektowała pojazd typu 2w1. Jest jednocześnie hulajnogą i jeździkiem, a tym samym można go w dowolny sposób modyfikować bez konieczności wykorzystywania narzędzi. A to niewątpliwie świetnie wpisuje się w tryb życia współczesnych rodziców oraz małych odkrywców świata.

Opiekunowie doceniają doskonałą jakość wykonania oraz rozwiązania, które zapewniają dziecku bezpieczeństwo. Nowoczesne wytrzymałe materiały sprawdzają się nawet przy intensywnej eksploatacji, a Scoot and Ride będzie pięknie się prezentować nawet po latach. Poza tym ta hulajnoga jest lekka, łatwo się składa i jest poręczna. To oznacza, że bez problemu poradzi sobie z nią dziecko, a także dorosły, który na przykład przez część spaceru będzie zmuszony pojazd nieść.

Kiedy kupić pierwszą hulajnogę?

Najczęściej zjawiskowa hulajnoga Scoot and Ride pojawia się w domu w okolicach pierwszych urodzin dziecka. Jest to rewelacyjny pomysł na prezent. Maluch coraz lepiej porusza się samodzielnie, a opiekunowie szukają innych sposobów na to, by zachęcać dziecko do aktywności oraz oczywiście rozwijać jego umiejętności, zmysł równowagi czy też zdolności motoryczne. Także pociechy coraz bardziej zaczynają się interesować i otaczającym światem, i rozmaitymi środkami transportu takimi jak rowerki, jeździki czy właśnie hulajnogi. Nic więc dziwnego, że z czasem też Scoot and Ride przykuje ich uwagę i stanie się obiektem westchnień. Warto się na tę propozycję zdecydować chociażby dlatego, że jest to jedne z nielicznych pojazdów na rynku, który ma szansę, by posłużyć kilka dobrych lat, a to duża oszczędność oraz święty spokój.

Hulajnoga Scoot and Ride 2w1 Highwaykick1

Hulajnoga Scoot and Ride będzie doskonała dla rocznego dziecka, choć na początkowym etapie będzie pełnić zupełnie inną funkcję. Maluch nie jest w stanie jeszcze opanować zasad poruszania się hulajnogą, ale świetnie poradzi sobie z rowerkiem czy jeździkiem I to właśnie z tej opcji w pierwszym etapie dzieci będą korzystać. W momencie gdy opanują już jazdę, zasady poruszania się po ścieżkach czy chodnikach, przyzwyczają się do kasku i ochraniaczy oraz nauczą się, jak obsługuje się hamulec, będą mogły „przesiąść” się na hulajnogę, a to oznacza tylko tyle, że pojazd przejdzie niewielką metamorfozę. Zazwyczaj następuje ona w okolicach drugich urodzin pociechy, ale warto pamiętać, że jest to sprawa indywidualna i nie warto dziecka zmuszać do aktywności, na którą nie jest gotowe.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Rodzice, wybierając pojazd dla maluszka, w dużej mierze koncentrują się nie na kolorach, marce czy funkcjach, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie. I to kolejny aspekt, w którym hulajnoga Scoot and Ride zostawia konkurencję w tyle. Te produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a tym samym można być pewnym, że dziecku nic nie grozi. To nie zwalnia oczywiście z konieczności zapewnienia dodatkowej ochrony w postaci kasku czy też specjalnych dodatków na łokcie czy kolana. Tak zabezpieczony maluch może swobodnie odkrywać świat i swoje możliwości z poziomu wygodnego kolorowego pojazdu. Dziewczynki chętnie wybierają więc pojazdy w zachwycającym różu lub energetycznej czerwieni. Chłopcy sięgają po niebieski czy zieleń, a prawdziwym hitem jest rzucająca się w oczy lemonka. Nic więc dziwnego, że taki sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu porywa kolejne pokolenia, co jest inwestycją w zdrowie i kondycję.

pixel