7 wyciskarek Kuvings w różnych kolorach, z różnymi dodatkami – którą wybrać dla siebie?

2020-10-15
7 wyciskarek Kuvings w różnych kolorach, z różnymi dodatkami – którą wybrać dla siebie?

Jesteście zdeterminowani, by zmienić swój sposób odżywiania? Zamiast sięgać każdego ranka po kawę, zafunduj sobie odrobinę luksusu w postaci świeżo wyciskanego soku. Jeżeli do jego przyrządzenia wybierzesz wyciskarkę Kuvings, to znacznie łatwiej, szybciej i wydajniej osiągniesz zamierzony cel. Różnorodność kombinacji, jakie oferują soki warzywne, owocowe i ziołowe jest tak duża, że na pewno każdy znajdzie pośród nich warianty, odpowiadające jego potrzebom.

Wyciskarki Kuvings to design i funkcjonalność

Dlaczego to właśnie one są godne uwagi?

Po pierwsze oferują nowoczesny system wydobywania soku, oparty na powolnie, ale mocno działającym ślimaku, który jest w stanie wycisnąć nawet najtwardszy owoc. Dodatkowo maszyny posiadają nienaganną stylistykę, dającą dużą przyjemność estetyczną, podczas codziennego przygotowywania koktajli. Jeszcze jedną, niezwykle ważną jej cechą jest to, iż działa w wyjątkowo cichy sposób. Nie będziesz mieć już wymówki, że poranne przygotowywanie soku obudzi domowników. Każda z wyciskarek Kuvings posiada pojemnik na sok i pulpę, szczotkę samoczyszczącą na sitko oraz szczoteczkę do czyszczenia.

Która wyciskarka Kuvings będzie najlepsza dla Ciebie?

Model o oznaczeniu B6000 posiada duży otwór wlotowy, co umożliwia wyiskanie soków z całych owoców i warzyw. Mechanizm jest na tyle silny, iż nie musisz usuwać pestek, skórek, czy innych, twardszych elementów roślin. Sprzęt ten oferuje trzy warianty kolorystyczne – biały, czerwony i srebrny, byś mógł idealnie wpasować go w stylistykę własnej kuchni. Dodatkowo, producent zapewnia możliwość zakupu przykładowo modelu B6000W w wersji z kompletem sitek, które umożliwią przyrządzenie lodów, sorbetów, koktajli i innych deserów. Tutaj również możesz wybierać pośród trzech wersji kolorystycznych.

Modele NS zapewniają ponadstandardową wydajność, umożliwiając wydobycie nawet dwukrotnie więcej soku z tej samej porcji owoców, w porównaniu z tradycyjnymi wyciskarkami. Funkcjonalny oraz trwały mechanizm połączony został tutaj z zaskakującą ciszą podczas pracy. Dzięki temu masz szansę na wyposażenie swojej kuchni w rzeczywiście komfortowy sprzęt, który zaoferuje luksus na najwyższym poziomie. Model ten również posiada trzy wersje kolorystyczne (białą, srebrną i czerwoną). Trwałość i wygoda mogą Ci towarzyszyć w kuchni na co dzień. Jednym z najbardziej lubianych przez klientów typem sprzętu z tej grupy jest wyciskarka Kuvings NS-950SC.

Dlaczego wyciskarki Kuvings wyprzedzają konkurencję?

Korzystając z nich, zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, w przyjemny sposób przygotujesz ulubioną przekąskę, szybko wyczyścisz mechanizm, a ponadto będziesz mógł cieszyć się wielofunkcyjnością, tak przydatną podczas letnich upałów.

Wyciskane soki posiadają aksamitną i jednolitą konsystencję, wydobywają z owoców i warzyw maksimum dobroczynnych składników, a jednocześnie pozwalają na tworzenie nawet najbardziej zaskakujących zestawień smakowych.

Jeżeli więc planujesz przejść na dietę, chcesz zachęcić swoje dzieci do częstszego sięgania po przetwory owoców i warzyw, cenisz sobie wydajne wykorzystywanie jedzenia, a dodatkowo masz świadomość, jak bardzo zdrowa dieta wpływa na nasze życie, to koniecznie powinieneś zaprosić do swojej kuchni wyciskarkę Kuvings – pokochają ją wszyscy członkowie rodziny.

pixel