Yunmai

( ilość produktów: 2 )

Technologia nie przestanie nas zaskakiwać. Najlepszym tego przykładem jest inteligentna waga Yunmai. Przedstawiamy wysokogatunkowe rozwiązania, które charakteryzują się naprawdę innowacyjnymi funkcjonalnościami w super cenach.

Yunmai - wagi dla wymagających

Innowacyjna waga łazienkowa jest w stanie zaoferować takie funkcjonalności i wskaźniki, jak np.: wskaźnik BMI, poziom tkanki tłuszczowej, poziom tkanki mięśniowej, poziom wody w organizmie, zawartość białka w organizmie, masa kości, wskaźnik BMR czy wiek biologiczny. Trzeba więc jednoznacznie przyznać, że jest to naprawdę imponująca liczba funkcji, która zarówno w okresie budowania masy mięśniowej, utrzymania wagi, jak i redukcji tkanki tłuszczowej, może okazać się niezbędna. Nie czekaj i zobacz, jak wykorzystać potencjał, który drzemie w konstrukcjach firmy Yunmai. Dobra waga łazienkowa to Twoje narzędzie w walce o zdrową sylwetkę i doskonałe samopoczucie.

Nowoczesne wagi Yunmai są produkowane przez znaną markę Xiaomi. To niezwykle przydatne urządzenie, które pomaga monitorować stan organizmu. Sięgają po niego osoby na diecie, ci, którzy chcą zmienić nawyki żywieniowe, trenują, muszą sprawdzać różnego rodzaju parametry ze względów zdrowotnych. Inteligentne wagi doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych ludzi. W ofercie zdrowotnej marki znaleźć można również  masażery oraz inteligentne maty do ćwiczeń.

Yunmai wagi - cena

Przede wszystkim wagi Yunmai są kompatybilne z rożnego rodzaju aplikacjami zdrowotnymi, które pomagają dbać o kondycję, sylwetkę, prawidłową dietę. Bez problemu można zsynchronizować urządzenie z takimi programami jak na przykład Apple Zdrowie, Google Fit, Samsung Health i aplikacją Fitbita. Poza tym oczywiście producent wypuścił na rynek swoją aplikację Yunmai. Najważniejszą funkcją wagi jest mierzenie wagi ciała. Poza tym urządzenie bada również 17 innych parametrów takich jak na przykład BMI, wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej i masę tłuszczu, masę ciała bez tłuszczu, masę mięśniową, masę kostną, białko w organizmie i poziom wody w organizmie. W tym celu wykorzystuje cztery czujniki nacisku oraz cztery czujniki biologiczne. Dzięki temu pomiary są wiarygodnie i stanowią wartościową dokumentację, która może być ważna dla lekarza, trenera, dietetyka. Oferowana przez Yunmai waga również zachwyca designem. To przykład niezwykle szlachetnego rzemiosła artystycznego, które świetnie wpisuje się w nowoczesne stylizacje. Wagi są wykonane z wytrzymałego, odpornego na zarysowania szkła hartowanego o jakości motoryzacyjnej. Świetnie sprawdza się on w codziennych zastosowaniach, a podstawa ABS zapewnia całości stabilność. Z drugiej strony dość duża powierzchnia będzie odpowiednia do stóp o różnej wielkości. Ma niewidoczny wyświetlacz LCD, a ładuje się ją poprzez złącze USB tylko dwa razy w ciągu roku. To ekologiczne, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Sprawdź je i Ty!

      pixel