Beaba Babycook i Bib'expresso

( ilość produktów: 1 )

Beaba Babycook - siła wieloletniej tradycji

Akcesoria do pielęgnacji i karmienia niemowląt oraz dzieci francuskiej marki Beaba Babycook to nowoczesny, atrakcyjny wizualnie, trwały i funkcjonalny sprzęt dostosowany do potrzeb wielu rodziców. Założona w 1989 roku marka specjalizuje się w sprzęcie pomocnym w przygotowywaniu posiłków dla dzieci w różnym wieku, od niemowląt do przedszkolaków, a nawet dzieci nieco starszych.

Beaba Babycook - wszystko co najlepsze dla dziecka

W ofercie marki znajdziemy m.in. wysokiej klasy ekspresy do mleka, które mogą działać jako podgrzewacze do słoiczków z daniami gotowymi lub podgrzewacze do butelek. W sklepie Zdroweimarkowe.pl znajdziesz również wielofunkcyjne urządzenia Beaba do miksowania i gotowania na parze, dzięki którym przygotowanie pełnowartościowego, smacznego posiłku dla kilkulatka stanie się znacznie łatwiejsze i zajmie Ci zdecydowanie mniej czasu. W ofercie sklepu znajdziesz również zaawansowane urządzenia Beaba Babycook z funkcją rozmrażania, podgrzewania, siekania, blendowania i gotowania na parze. Przyjrzyj się liście dostępnych urządzeń i wybierz model o potrzebnych Ci funkcjach.

Produkty marki Babycook Beaba są stworzone na miarę potrzeb dzieci i ich opiekunów. Są bezpieczne, estetyczne i niezwykle funkcjonalne. Nowoczesny design oraz wysoka jakość materiałów doskonale sprawdzają się przy codziennym przygotowywaniu posiłków. Poza tym w różnych wariantach akcesoria łączą wiele funkcji, a tym samym pozwalają oszczędzać miejsce, świetnie sprawdzają się w podróży czy w czasie urlopu. Bez problemu można je zabrać ze sobą. Propozycje Babycook Beaba rewelacyjnie wpisują się w nowoczesne aranżacje wnętrz, a charakterystyczny dla marki design oraz wyjątkowa kolorystyka są niezwykle eleganckie. Poza tym akcesoria są wielofunkcyjne, więc pielęgnacja, gotowanie, zabawa są dużo prostsze. Takie innowacje idealnie wpisują się w tempo naszego życia, bo przecież czas wolimy spędzać z dzieckiem, a nie na wielogodzinnym przygotowywaniu potraw. Sprzęty są intuicyjne w obsłudze, bezpieczne oraz bardzo wytrzymałe. Zobacz, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojego malucha.

Produkty marki Babycook cieszą się dużym zaufaniem rodziców. Przede wszystkim ułatwiają opiekę nad dzieckiem oraz pozwalają dostarczać w każdym posiłku wszystkich niezbędnych w diecie składników. Dzięki różnego rodzaju funkcjom zawsze można mieć pewność, że podaje się to, co najlepsze w odpowiedniej temperaturze. Urządzenie Babycook Beaba sprawia, że wspólne posiłki stają się prawdziwą przygodą i okazją do poznawania nowych smaków, uczenia się gryzienia oraz oczywiście podtrzymywania relacji. Poza tym pełnowartościowe dania są zawsze inwestycją w zdrowie, kondycję oraz okazją do tego, by już od początku kształtować prawidłowe nawyki, co będzie procentować w kolejnych latach. Poza tym urządzenie wielofunkcyjne Babycook rewelacyjnie wygląda. Designerskie kształty oraz nowoczesny interfejs świetnie będą się prezentować w kuchni. To także idealny pomysł na prezent dla młodych rodziców. Zobacz, czy to urządzenie sprawdzi się także u Ciebie i gotuj tak jak lubisz, oszczędzając czas, pieniądze i nerwy.

      pixel