LotusGrill

( ilość produktów: 28 )

LotusGrill to markowe urządzenie ogrodowe, które posłuży do udanego grillowania. To bezdymny sprzęt, w którym węgiel nie ma żadnej styczności z wydobywającym się z potraw tłuszczem. Dostępny jest w czterech rozmiarach dostosowanych do różnych potrzeb i liczby zapraszanych gości. Urządzenie zapewnia użytkownikom wyśmienity smak przygotowywanych potraw oraz eliminację nieprzyjemnych zapachów. Wystarczy je uruchomić, odczekać kilka minut i przystąpić do grillowania, układając na grillu wybrane wcześniej składniki.

LotusGrill charakteryzuje się dwuwarstwową konstrukcją oraz obecnością solidnej powłoki zewnętrznej. Tym samym klienci eliminują zagrożenie występowania oparzeń i rozsypania się gorącej zawartości grilla. Wersja standardowa i mini bez problemów zmieści się do samochodu, więc można łatwo zabrać ze sobą na każdą wycieczkę. Tym samym zabierze się go na łono natury, gdzie można nacieszyć się wspólnym grillowaniem z rodziną lub znajomymi. Do grilla można dokupić m.in. szklaną pokrywę, płytę kamienną do pizzy czy też silikonowe pędzle i szczypce.

Marki LotusGrill grill to świetny design, najwyższa jakość materiałów oraz duża funkcjonalność. Ten produkt można zabrać na każdą wycieczkę. Staje się także rewelacyjnym dodatkiem w ogrodzie, na tarasie czy też balkonie. Szczególnie tu doskonale sprawdzi się grill bezdymny, jaki jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, więc bez problemu można dopasować najlepsze rozwiązanie do swoich potrzeb – na przykład ilości przygotowywanego jedzenia. Poza tym można wybrać model bez stojaka lub na stojaku. W każdym wariancie LotusGrill XL, jaki oferujemy na zdroweimarkowe.pl, jest mobilny, nowoczesny i intuicyjny w obsłudze.

LotusGrill - grill bezdymny węglowy

Poręczny grill węglowy bezdymny w większym rozmiarze LotusGrill XL to doskonała propozycja dla rodzin. Poza tym jest on trwały i bezpieczny, a przede wszystkim pozwala na przygotowanie pysznych dań. Tego typu grill można ze sobą zabrać, szybko się rozpala dzięki specjalnemu wentylatorowi. Sprzęt się również nie przewróci, a zewnętrzna powłoka nie będzie się nagrzewać. Tym samym czas spędzony na świeżym powietrzu będzie kojarzyć się tylko z przyjemnościami. Grill bezdymny łatwo się składa i rozkłada. Wiele z jego elementów można myć w zmywarce, więc na długo zachowa swój fantastyczny wygląd. W zależności od potrzeb można wybrać mniejsze i większe propozycje. Grill bez dymu eliminuje również ilość szkodliwych substancji, które powstają w czasie przygotowywania potraw, gdy tłuszcz spływa na rozgrzany węgiel. W tych modelach producent zadbał o odizolowane palenisko, więc jedzenie się nie przypala, nie powstaje dym ani szkodliwe związki. Dzięki temu przygotowywane potrawy są zdecydowanie zdrowsze i smaczniejsze, a grillowanie bezpieczniejsze. Dodatkowo można uzupełniać wyposażenie o różnego rodzaju akcesoria: pokrywki, płyty, ruszty, misy czy też szczypce. Bez problemu da się dopasować sprzęt do swoich potrzeb, rodzaju przygotowywanych dań czy też wymagań. Grill może być również świetnym pomysłem na prezent dla miłośnika tego typu sposobu gotowania. Z pewnością każdy amator smaku doceni tę jakość, wygodę i styl. Wybierz grill bezdymny Lotus dla siebie i zacznij dobrze sezon.

    pixel