Blendtec

( ilość produktów: 3 )

Sklep z blenderami Blendtec

Blendery amerykańskiej marki Blendtec cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Te urządzenia świetnie wpisują się w modę na zdrowe odżywianie, a jakość wykonania, wytrzymałość i niezawodność sprawiają, że świetnie radzą sobie w domach i w lokalach gastronomicznych. Blendtec blender, jaki oferujemy na zdroweimarkowe.pl, doskonale wygląda i wyróżnia się bardzo wysoką mocą. Innowacyjny kielich oraz grube ostrza sprawiają, że składniki są rozdrabniane szybko i dokładnie, a powstały koktajl zachwyca aksamitną konsystencją. Całość również można szybko i bezpiecznie umyć. Produkty Blendtec Polska wyposażone są w mocny wysokoobrotowy silnik. Dzięki temu przygotowanie napoju zajmuje niewiele czasu, a jego smak oraz zachowane wartości odżywcze sprawiają, że nie sięga się już po inne urządzenia. Blender Blendtec to świetna inwestycja w zdrowie. To także nowoczesny design w kuchni oraz trwałość na długie lata. Blendery kielichowe pomogą przygotować soki, koktajle, shaki, dipy, gorące zupy, mieszane napoje, puree i wiele innych pysznych dań. W tym wypadku może nas ograniczać tylko wyobraźnia. Zobacz, jakie produkty Blendtec sklep ma dla Ciebie.

Nowoczesne kielichowe blendery Blendtec wysokie parametry zawdzięczają temu, że były projektowane do profesjonalnych zastosowań. I dlatego właśnie chętnie sięgają po nie restauratorzy, właściciele kawiarni oraz punktów przygotowujących warzywno-owocowe smoothie lub koktajle. Coraz częściej blender kielichowy Blendtec jest jednym z obowiązkowych elementów domowych kuchni. Świetnie wygląda, ma bardzo dobre parametry oraz rewelacyjnie sprawdza się przy przygotowywaniu różnorodnych dań takich jak na przykład zupy kremy, musy, lody czy masło orzechowe. Jak widać, blendery Blendtec są niezastąpione wszędzie tam, gdzie chce się bez wysiłku przygotowywać najlepsze dania.

Blendtec - gdzie kupić?

Marka Blendtec blendery projektuje z myślą o zaspokojeniu wymagań klientów. Stąd też sięganie po najlepszej jakości materiały, funkcjonalne kształty czy też różnorodne parametry, które można dopasować do potrzeb. Warto zwrócić uwagę na szereg innowacyjnych funkcji, które przydadzą się nie tylko w profesjonalnych zastosowaniach. Urządzenia są wytrzymałe, wydajne, łatwe w obsłudze i pracują o wiele ciszej. Rewelacyjnie prezentują się w kuchni, a książeczka z atrakcyjnymi przepisami będzie najlepszą inspiracją do zmian. Urządzenia oferowane przez Blendtec Polska posiadają ośmioletnią grawitację. W przeciwieństwie do konkurencyjnych sprzętów mają zainstalowane śmigła, a dotykowy panel ułatwia obsługę. Klienci doceniają również funkcję pulsacyjną i kielich WilSide+, który bez problemu można utrzymać w czystości. Każdy z parametrów sprawia, że można przygotować ulubione posiłki bez wysiłku. To doskonała opcja, gdy chce się jeść zdrowiej, wprowadzić do diety więcej warzyw i owoców lub też zaskoczyć domowników ciekawymi potrawami. W wielu przypadkach z tego typu urządzeń korzysta się codziennie, a szczególnie wtedy gdy w domu jest dziecko jeszcze szybciej można docenić dobrodziejstwa nowoczesnego sprzętu. I dlatego chętnie inwestujemy w nowoczesne blendery i są one prezentowym przebojem – na ślub, parapetówkę, nowe mieszkanie. Zobacz, jakie produkty Blendtec sklep ma w ofercie.

      pixel