Wyciskarki Kuvings - porównanie modeli

Zdecydowałeś się już na wyciskarkę marki Kuvings ale nie jesteś pewien, który model wybrać? Poniżej przedstawiamy szczegółowe porównanie wszystkich dostępnych obecnie wersji.

WYCISKARKI KUVINGS – CECHY WSPÓLNE

Niezawodny silnik 240W

Wszystkie modele naszych wyciskarek posiadają wytrzymałe, bezszczotkowe silniki o mocy 240W. Dzięki niewielkiej mocy i obrotom na poziomie 50 obr/min wyciskarki są ciche i mogą pracować nieprzerwanie przez co najmniej 30 minut. To wystarczająco dużo czasu by wycisnąć kilka litrów soku.

Duży wlot na całe owoce i warzywa

Wybierając wyciskarkę Kuvings nie musisz kroić drobno składników. Choć poszczególne modele różnią się nieco konkretnymi parametrami, to wszystkie wyciskarki posiadają otwór wlotowy, pozwalający wrzucić do niego średniej wielkości jabłko lub obraną pomarańczę w całości.

Wyposażenie standardowe

Wszystkie wyciskarki posiadają kilka wspólnych elementów podstawowego wyposażenia:
- pojemnik na sok
- pojemnik na pulpę
- zielony koszyk ze szczotkami do czyszczenia sita
- wycior do czyszczenia otworów wylotowych
- szczotkę uniwersalną
- książkę z przepisami na soki, koktajle i sorbety
- poradnik użytkownika
- instrukcję obsługi w języku polskim

Kupując wyciskarkę Kuvings w naszym sklepie otrzymasz też zawsze dodatkową książkę "100 najlepszych soków".

10 lat gwarancji na wszystkie elementy

Każda wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings posiada 10-letnią gwarancję producenta. Ochrona obejmuje nie tylko silnik, ale również wszystkie części wyciskające. Jedynymi elementami, zużywającymi się w trakcie użytkowania i wymagającymi regularnych wymian co ok. 2 lata są silikonowe uszczelki. Może je kupić na oficjalnej stronie producenta kuvings.pl/czesci a ich koszt to 30 zł.

KUVINGS EVO820 PLUS – NAJBARDZIEJ WSZECHSTRONNA

Wyciskarka Kuvings Evo 820 Plus

Najważniejszą cechą wyróżniającą model EVO820 PLus jest obecność aż 3 sit w zestawie:
- standardowego do soków
- grubego do gęstych koktajli
- przezroczystego do owocowych sorbetówDzięki tak bogatemu wyposażeniu możesz zamienić swoją wyciskarkę w wielofunkcyjnego pomocnika kuchennego.

Kuvings Evo820 PLus posiada szeroki otwór 82 mm z praktyczną klapką Flip Gate. Wlot jest zabezpieczony od góry i nie posiada podziałki wewnątrz, obecnej w modelu B6000+, która wymusza częste użycie popychacza lub rozkrajanie składników na pół.Ślimak i sito zostały w nim dopracowane by dać najbardziej aksamitny i gładki sok bez fusów i grudek. Nawet wyciskając buraka lub marchew nie poczujesz drobinek w wyciśniętym napoju.

Kuvings Evo820 PLus to również wyjątkowy design obudowy. Oprócz pięknego wyglądu wyciskarka jest też bardziej praktyczna. Większy otwór wentylacyjny pozwala na dłuższą, nieprzerwaną pracę bez przegrzania silnika. Stabilniejsza konstrukcja powoduje, że trudniej jest maszynę wywrócić lub uszkodzić a pomocna rączka z tyłu ułatwia przenoszenie wyciskarki.

KUVINGS D9900 - NAJLEPSZA TYLKO DO SOKÓW

Wyciskarka Kuvings D9900

Model D9900 posiada wiele zbieżnych cech z wersją Evo820 PLus.

Taki sam wlot 82 mm z klapką Filp Gate oraz podobne części wyciskające (ślimak i sito) powodują, że codzienne wyciskanie soków na tej wersji niewiele się różni od popularnego EVO820 PLus. W modelu D9900 zrobisz równie klarowne i aksamitne soki bez fusów i drobinek.

Na pierwszy rzut oka widać różnicę w wyglądzie. Obudowa modelu D9900 ma bardziej smukłe gabaryty i jest dostępna w nieco odmiennych wersjach kolorystycznych niż Evo820 PLus.

Największą różnicą jest wyposażenie, w którym znajdziesz jedno sito podstawowe do wyciskania soków. Brak dodatkowych elementów oznacza cenę niższą o kilkaset złotych.

Kuvings D9900 to model stworzony dla miłośników soków. Jeżeli nie jesteś zainteresowany dodatkowymi funkcjami wyciskarki lub po prostu masz już wielofunkcyjny robot lub blender, w którym robisz koktajle i lody, model D9900 to coś w sam raz dla Ciebie.

KUVINGS MOTIV1 - NAJBARDZIEJ INNOWACYJNA

Wyciskarka Kuvings Motiv1

Wyciskarka Kuvings Motiv1 to coś dla fanów nowoczesnych technologii.

Pod względem wyglądu i funkcjonalności wyciskania najbliżej temu modelowi do wersji D9900. Analogiczny wlot 82mm oraz części wyciskające dają zawsze aksamitny i klarowny sok niezależnie od składników.

To co wyróżnia model Motiv1 to wbudowany analizator składu ciała, który współpracuje z dedykowaną aplikacją Kuvings Health. Dzięki temu rozwiązaniu możesz regularnie mierzyć szereg szczegółowych parametrów swojego organizmu:

  • BMI (Body Mass Index) - popularny wskaźnik masy ciała
  • Masa Tkanki Tłuszczowej
  • Procent Tkanki Tłuszczowej
  • Masa Mięśni
  • Podstawowa Przemiana Materii
  • Zawartość Wody W Organizmie
  • Zawartość Minerałów W Organizmie


Po wykonaniu pomiaru aplikacja tworzy unikalny profil i rekomenduje soki odpowiednie dla Ciebie.

W aplikacji znajdziesz moc przepisów (nie tylko na soki!) oraz sekcję z ćwiczeniami w formie video.

KUVINGS B6000+ - KLASYK W NAJLEPSZEJ CENIE

Wyciskarka Kuvings B6000

Kuvings B6000+ to najbardziej ekonomiczny model wyciskarek Kuvings obecny na rynku już od 2014 roku.

Podstawową różnicą między wyciskarką B6000+ i nowszymi generacjami jest konsystencja wyciskanego soku. Napój przygotowany w modelu B6000+ jest bardziej gęsty i przy niektórych składnikach będzie miał wyczuwalne grudki. Jeżeli lubisz więc soki bardziej "treściwe" jest to wyciskarka w sam raz dla Ciebie :)

Pokrywa i misa wyciskarki B6000+ wyraźnie różnią się od pozostałych modeli. Wlot na składniki jest otwarty i posiada podziałkę wewnątrz. Nadal zmieścisz w nim średniej wielkości jabłko lub obraną pomarańczę, ale podziałka wymaga użycia popychacza, by składniki przeszły dalej. Misa ma natomiast kilka silikonów, które wymagają nieco więcej uwagi przy codziennym myciu wyciskarki.

Wyciskarka Kuvings B6000+ to nadal bardzo popularny model z uwagi na zachowanie wysokiej jakości wykonania i długiej gwarancji w bardziej przystępnej cenie.

Sprawdź naszą tabelkę porównawczą poniżej. Jeżeli masz dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu:

mailowego - kontakt@zdroweimarkowe.pl

telefonicznego - 798 741 815

 

pixel