Promocja Kuvings - Leon Odkrywca

Miło powitać w naszym rodzinnym gronie nowego członka. Jest nim Kuvings Evo 820 Plus. Napisałem tak celowo, gdyż zabieramy go ze sobą na każdy dłuższy wyjazd, który dosłownie nie może odbyć się bez świeżych i pysznych soczków. Jest to bardzo ważny i zdrowy nawyk żywieniowy, który warto rozwijać u swoich dzieciaczków od najmłodszych lat

Soki wyciakane nie są dla nas nowością, ale dotychczasowe urządzenia spełniały tylko część oczekiwań. Tutaj dostrzeżemy likwidację błędów wszystkich innych producentów ! Nieważne czy wrzucimy seler naciowy, pokrzywę czy ananas. Wyciska wszystko. I radzi sobie z tym świetnie.

Już sama waga tego urządzenia mówi nam, że nie jest to zabaweczka. Niemal dziewięcio-kilogramowa maszyna dumnie warczy na naszym blacie i tłoczy marchewki, jabłka, buraki i wszystko co tylko można zamienić w sok.
 
Wyciśnięte napoje są klarowne i jednolite, a jednocześnie gęste i pożywne.
 
Jako ciekawostkę powiem Wam, że po odważeniu 1000g twardych jabłek Kuvings wycisnął 750 ml soku. 750!!! Jest przy tym tak skonstruowany, że dzieciaczki nie mają możliwości włożenia rączki w ślimak, co daje wielki plus dla projektantów tego przesympatycznego urządzenia.
 
Polecamy dla zdrowia swego i swoich pociech !
 
@leonodkrywca
Podróże z dzieckiem | Facebook https://m.facebook.com/LeonOdkrywca

 

KLIKNIJ TUTAJ BY SKORZYSTAĆ Z RABATU

pixel