Promocja Kuvings - Dietolog

Z tej strony Angelina Ziembińska z @dietolog

Będąc diabetykiem, przykładam olbrzymią uwagę do tego, co trafia na mój talerz. Jestem też mamą trójki dzieci i poprzez zdrowe żywienie dbam o moją rodzinę. Szczególne miejsce w naszym rodzinnym menu zajmują soki, koktajle i sorbety. Dzieciaki uwielbiają zarówno świeżo wyciskane soki, jak i koktajle i domowe lody.

Odkąd w naszym domu pojawiła się wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings Evo 820, dzieci wręcz nie wyobrażają sobie dnia bez soku owocowego. Dotychczas korzystaliśmy z sokowirówki, która była głośna jak helikopter i nagrzewała się tak, że mogła działać góra kilka minut (i trzeba było ją wyłączać, żeby ostygła). Teraz powolutku wyciskamy sok, który jest klarowny i bardzo smaczny. Wyciskarka działa tak cichutko, że nie muszę się martwić, że najmłodsza córka obudzi się ze swojej popołudniowej drzemki.

Dla mnie najfajniejsze jest to, że wyciskarka radzi sobie doskonale z warzywami i liśćmi, bo ze względu na cukrzycę zwracam uwagę na indeks glikemiczny owoców i warzyw, wybierając te z niższym. Dodatkowym atutem wyciskarki jest to, że można w niej zrobić napój roślinny, tym bardziej że ograniczam spożycie krowiego mleka, na rzecz produktów roślinnych.

Co więcej wyciskarka jest łatwa w montażu i w czyszczeniu. Specjalne szczoteczki do mycia sitek to strzał w dziesiątkę. Kiedyś kilka razy się zastanawiałam czy chce mi się czyścić sokowirówkę, zanim wzięłam się do robienia soku. Teraz kilka ruchów i wszystko lśni. Jestem zachwycona zarówno jakością produktu, jak i jego funkcjonalnością.

Poniżej moja zniżka na zakup wyciskarki!

 

KLIKNIJ TUTAJ BY SKORZYSTAĆ Z RABATU

pixel