Prezentownik Świąteczny

W kategorii do 300 zł polecamy dzbanki i butelki próżniowe, które pomogą dłużej zachować świeżość koktajli, soków i innych napojów. W domu sprawdzi się zestaw Vita-My złożony z pojemnego dzbanka i 2 pokrywek, których możesz użyć do butelek lub słoików. W drodze idealna będzie szklana butelka Pika o pojemności 600 ml z silikonową powłoką.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PREZENTY DO 300 ZŁ TUTAJ

 

W kategorii do 500 zł polecamy domowe generatory ozonu. Te wszechstronne urządzenia możesz zastosować m.in. do ozonowania powietrza, oczyszczania żywności czy kąpieli ozonowych. Myjka marki Vita-My posiada dodatkową funkcję drgań ultradźwiękowych, która zwiększa skuteczność usuwania bakterii i zanieczyszczeń z powierzchni warzyw i owoców.

Dla fanów filtrowanej wody polecamy produkty marki I-Water. Filtry zastosowane w butelkach i dzbankach tego koreańskiego producenta nie tylko oczyszczają ale również alkalizują i wzbogacają wodę. Butelka I-Water 600 sprawdzi się w drodze a dzbanek I-Water 1400 to idealne rozwiązanie do domu.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PREZENTY DO 500 ZŁ TUTAJ

 

W kategorii do 1000 zł polecamy prawdziwy hit - MultiGrill Kuvings z dodatkową płytą do mini pączków. To wszechstronne urządzenie pomoże w każdym kuchennym zadaniu: usmaży, ugotuje, udusi lub podgrzeje śniadania, obiady a nawet... desery!

Dla koktajlomaniaków też mamy coś specjalnego - blender próżniowy Kuvings KV-200 w wyjątkowej cenie 999 zł. Zrobisz w nim pyszne koktajle bez napowietrzania składników, dzięki czemu napój będzie bardziej jednolity i dłużej zachowa świeżość.

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PREZENTY DO 1000 ZŁ TUTAJ

 

pixel