Promocja Kuvings - keto_malinaa

Witajcie!
Ponad rok temu postanowiłam zmienić swoje życie, wziąć sprawy w swoje ręce, zadbać o siebie, swoje zdrowie i zdrowie moich najbliższych zmieniając styl życia i sposób odżywiania. I tak właśnie powstał profil na Instagramie.
Gotuję, motywuje do działania, tworzę przepisy i dzielę się nimi z Wami.

Jak wszyscy wiemy jesteśmy tym co jemy. Zdrowa dieta i aktywny tryb życia to panaceum na wiele dolegliwości, z którymi borykamy się w dzisiejszych czasach.
Myślę, że jak większość rodziców borykam się z problemem tzw "niejadka". Dziecko kręci nosem, nie chce bądź nie lubi określonych warzyw czy owoców (często nawet ich nie próbując). Dzięki wyciskarce mogę niepostrzeżenie przemycić do soku składniki, za którymi dziecko nie przepada.

Jako rodziców cieszy nas przede wszystkim to, że dzieciaki same upominają się by zrobić sok. A sok, który same przygotują piją z jeszcze większą ochotą i dumą. Dzięki czemu łatwiej nam spożywać zalecane 5 porcji warzyw i owoców dziennie.
Jeśli i Ty chcesz wprowadzić soki do codziennej diety swojej rodziny, to mam dla Ciebie rabat 10% na wyciskarkę. Skorzystaj i ciesz się zdrowiem każdego dnia!

KLIKNIJ TUTAJ BY SKORZYSTAĆ Z RABATU

pixel