Promocja Kuvings - Zdrowe Życie

Cześć wszystkim, tu Bartek ze Zdrowe Życie. Pomysł na kanał zrodził się prawie 10 lat temu i przez jakiś czas brak było odwagi aby z nim wystartować, ale w sierpniu 2013 roku w końcu zebrałem się w sobie i wystartowałem, więc niedługo będzie 8 lat!

Od początku stawiałem na jakość, rzetelność i jak najwięcej przeróżnych testów w moich odcinkach.

Po 8 latach próbowania różnych rozwiązań, zgłębiania tajników żywienia, regeneracji i ogólnego wzmacniania się - kanał powoli staje się moim głównym zajęciem (a główną pasją jest już od dawna).

Miałem swoje problemy żywieniowe typu alergia na gluten, nabiał czy bardzo złe reagowanie na rafinowany cukier, z uwagi na to - coraz więcej i więcej było w mojej diecie warzyw, owoców, chlorofilu oraz przeróżnych soków, smoothies i koktajli. Muszę przyznać, że uratowała mi ta zmiana zdrowie i życie.

Dobra wyciskarka bardzo ułatwia sprawę przy takim sposobie odżywiania. O nawiązaniu współpracy z marką KUVINGS zdecydowały przede wszystkim
czynniki takie jak: bardzo jakościowy produkt, możliwości wyciskarki - w której można zrobić nie tylko soki ale również roślinne mleka, hummus,
placki, pasztety, lody, sorbety no i masło orzechowe, które uwielbiam ale jadam praktycznie tylko i wyłącznie takie własnego wyrobu, więc wyciskarka
KUVINGS EVO820PLus okazała się jakby dla mnie stworzona. KUVINGS EVO820PLus to więcej niż wyciskarka, to wysokiej jakości kulinarny kombajn do wspomagania nas w codziennym zdrowym żywieniu siebie i rodziny.

W kanałach społecznościowych YouTube oraz Facebook będą się pojawiać odcinki prezentujące przeróżne możliwości wykorzystania wyciskarki oraz po porządnym zapoznaniu się ze sprzętem powstanie też jej filmowa instrukcja obsługi.

Poniżej znajdziecie kod rabatowy, z którym, jeśli zdecydujecie się na zakup wyciskarki - będziecie mieli zniżkę 10% :)

Pozdrawiam i bądźcie zdrowi! Bartek.

 

KLIKNIJ TUTAJ BY SKORZYSTAĆ Z RABATU

pixel