Promocja Kuvings - Wikilistka

Jako mama od początku ogromną wagę przykładałam do tego, by moje dzieci jadły zdrowo oraz żeby jedzenie warzyw i owoców było dla nich stałym elementem dnia. Jestem szczęściarą, bo udało mi się tego dokonać, ale też widzę, jak wielką wagę odegrała tu otwarta głowa i serwowanie dzieciom najróżniejszych warzyw i owoców w bardzo różnych formach. Wyciskarka Kuvings , która zamieszkała w naszej kuchni, idealnie uzupełniła tę ideę: dzieciaki z radością robią dla siebie soki warzywno-owocowe, pożywne smoothie, a także domowe lody (100% owoców!) czy mleko roślinne.

Nie od dziś wiadomo, że surowe warzywa i owoce zawierają mnóstwo cennych składników, jak choćby witaminy i antyoksydanty. W zabieganej codzienności mamy dwójki dzieci, która jednocześnie jest aktywnie zawodowo, trudno jest znaleźć czas...na cokolwiek ;) Dzięki temu, że z pomocą wyciskarki mogę przygotować sok, który w skondensowanej formie dostarcza mi ważnych dla organizmu składników, odzyskuję swoją energię i dbam o zdrowie, bez konieczności zjadania całej ogromnej miski owoców i warzyw (z których części nawet nie zjadłabym w całości na surowo!)

Wybierając wyciskarkę, ważne były dla mnie trzy kwestie:

1) łatwość demontażu i czyszczenia
2) zachowanie maksymalnej ilości wartości odżywczych
3) wielozadaniowość

Kuvings Evo 820 spełnił idealnie wszystkie te wymagania. Jest dziecinnie prosta w obsłudze (dosłownie ;)), łatwa do czyszczenia, a jednocześnie daje nam możliwość przygotowania nie tylko soku, ale także pożywnego smoothie, lodów owocowych, czy mleka roślinnego.

Polecam z całego serducha,
Monika Lewandowska

autorka bloga o świadomym życiu
Wikilistka.pl

 

KLIKNIJ TUTAJ BY SKORZYSTAĆ Z RABATU

pixel