Promocja Kuvings - Exploringinteriors

Wiecie dlaczego rzadko używamy większych sprzętów Agd w kuchni? A to dlatego, że albo zajmują za dużo miejsca, albo nie lubimy ich myć po użyciu.

W ramach współpracy z marką @kuvings_polska chcę odczarować ten mit. Bardzo się cieszę, że od jakiegoś czasu mam możliwość posiadania u siebie wolnoobrotowej wyciskarki Kuvings.

W ciąży szczególnie witaminy jak na dłoni, a na dodatek Kuvings to piękny design. Ja wybrałam model w złotym szampańskim, macie i funkcjonalność, o której tak często piszę u siebie i podkreślam jak ważna jest we wnętrzu.

U mnie jeżeli coś nie jest podłączone, to używam tego dużo rzadziej. Odkąd mam ją w domu pije świeże soki praktycznie codziennie. Wyciskarka ma praktycznie tylko 4 części do mycia, plus pojemnik na sok i na pulpę. Po 2 minutach wszystko jest czyste, a wiecie jak jest to ważne w praktyce!

Tego typu sprzęty, żeby miały sens, trzeba je używać często - ja skupiam się teraz głównie na sokach, ale Kuvings potrafi też w lody, sorbety i inne ciekawe rzeczy, będę testować niedługo.

A jeśli planujecie podobny zakup, mam dla was kod zniżkowy!

KLIKNIJ TUTAJ BY SKORZYSTAĆ Z RABATU

pixel